wieloletnie doświadczenie

profesjonalne wsparcie

nowoczesne rozwiązania

rzetelne doradztwo


Promocje

BEZPŁATNE DORADZTWO
Bezpłatne przeprowadzenie wstępnej kalkulacji kosztów i bezpłatne doradztwo przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej klientom biura po podpisaniu umowy na obsługę księgową.

INTERNET
Jeśli znalazłeś nasze biuro przez Internet - proponujemy przez pierwsze 2 miesiące rabat w wysokości 50% ceny za usługę.

POLEĆ NAS
Za każdego poleconego klienta, z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę dostaną Państwo pierwsze honorarium wynikające z tejże umowy.

DOBRY POCZĄTEK
Dla nowopowstałych firm proponujemy rabat w wysokości 50% przez 3 pierwsze miesiące obsługi.

ZMIANA NA LEPSZY MODEL
Przy przejściu z innego biura rachunkowego przez 3 miesiące otrzymujesz 50% zniżki za wykonane usługi.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 85 664 39 62

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Księgujemy od 1992 roku, dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz profesjonalną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowana przez nas rachunkowość to profesjonalna usługa kierowana do podmiotów gospodarczych, fundacji i stowarzyszeń.

Tym co wyróżnia dobrego księgowego jest z całą pewnością jego wiedza - dlatego sukcesywnie w nią inwestujemy. Posiadamy stały dostęp do profesjonalnych portali podatkowych i serwisów informacyjnych.

Prowadzimy także sprawy pomocnicze, co wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych. Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej, zakładaniu spółek prawa handlowego, wyborze optymalnej formy opodatkowania, uzyskiwaniu różnego rodzaju kredytów bankowych.