Biuro powstało w 1992 roku. Przemawiają za nami lata pracy oraz doświadczenie. O naszej pracy świadczą zadowoleni klienci. Zadzwoń, sprawdź.

TEL: (85)6643962
FAX: (85)6535777
Księgowość

Księgowość – Białystok

Księgowość realizowana przez profesjonalistów.

Obecnie prowadzenie rachunkowości firmy nie wiążę się wcale z posiadaniem odpowiedniego wykształcenia, nie ma więc jakiś formalnych wymagań, które należy spełniać. Mimo tego, niewielu decyduje się na prowadzenie rachunkowości, bez wiedzy oraz doświadczenia, ponieważ nie jest to łatwe zadanie. Nasza firma oferująca księgowość w Białymstoku posiada wykwalifikowaną kadrę, która podążając ze zmianami w ustawach oraz nowymi rozporządzeniami, gwarantuje klientom najlepiej wykonaną pracę.

Białystok – profesjonalnie prowadzona księgowość

Ciągłe dokształcanie się w zakresie rachunkowości jest konieczne, by dobrze funkcjonować w działalności księgowej. Warto więc inwestować w poszerzanie swojej wiedzy, jak i wiedzy pracowników. Wiemy o tym, dlatego usługi księgowe oferowane przez nas w Białymstoku są realizowane na najwyższym poziomie. By jednak właściwie prowadzić rachunkowość danej placówki, konieczne jest opanowanie podstawowych zasad. Podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem danej firmy zakłada przede wszystkim znajomość prawną. Jest to konieczny i wymagany element, którego dokładnie przestrzegamy. Tym, co wyróżnia dobrego księgowego jest z całą pewnością jego wiedza – dlatego sukcesywnie w nią inwestujemy. Ważne jest dla nas, aby każdy nasz księgowy miał dostęp do codziennie aktualizowanych serwisów informacyjnych, brał udział w szkoleniach, wideoszkoleniach, na co dzień korzystał z porad oraz przepisów.

Pracownicy ksiegowości podczas prowadzenia KPiR

Księgowość Białostocka – certyfikaty i wykształcenie

Choć obecnie nie jest wymagane wykształcenie, to i tak klienci wolą decydować się na biura posiadające wykwalifikowanych pracowników. Księgowe zatrudnione w naszej firmie w Białymstoku mogą zdobywać certyfikaty, świadczące o umiejętnościach oraz włożonym wysiłku w zdobywanie wiedzy. Zdobycie certyfikatu księgowego jest kolejnym szczeblem na drabinie zawodowej. Klienci, którzy widzą takie wyróżnienia wiedzą, że ich działalność powierzona została w dobre ręce.

Księgowa – główne obowiązki

Praca ta polega na zarządzaniu finansami oraz prowadzeniu różnego rodzaju spraw administracyjnych. Do zakresu obowiązków należy również pośredniczenie pomiędzy firmą a instytucjami zewnętrznymi, takimi jak urzędy oraz banki, itp. Księgowe naszego biura rachunkowego znajdującego się w Białymstoku posiadają m. in. takie obowiązki jak: opieka nad kilkoma klientami lub też przyjmowanie zleceń pojedynczych, wypełnianie deklaracji podatkowych, obliczanie składek, czy przygotowanie analizy podatkowej. Nasz oferta kierowana jest do osób prowadzących własną działalność, podatników opłacających podatek dochodowy oraz zryczałtowany podatek dochodowy. To, czym się zajmujemy to również cła oraz procedury celne.

Wypełnianie druku PIT

Usługi dodatkowe, jakie oferuje Białymstoku

W naszej firmie prowadzone są zróżnicowane działania. Oferowana przez nas księgowość dotyczy również takich zagadnień, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, przechowywanie oraz porządkowanie faktur danej firmy, czy rozliczenia z urzędem skarbowym. Prowadzimy także sprawy pomocnicze, co wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych. Jest to pomoc w uzyskaniu kredytów firmowych i referencyjnych, audyty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz cennikiem dostępnym na stronie.

Copyright © 2010 by (esmal) www.alfa-tax.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja, wdrożenie skryptów: Kierznowski.pl