wieloletnie doświadczenie

profesjonalne wsparcie

nowoczesne rozwiązania

rzetelne doradztwo


Księgowość

Oferowana przez nas księgowość to profesjonalna i kompleksowa usługa kierowana do podmiotów gospodarczych.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług kadra zatrudniona w naszej Firmie zdobywa odpowiednie certyfikaty świadczące o umiejętnościach oraz rzetelnej wiedzy.

Nasi klienci widzą takie wyróżnienia i wiedzą, że ich działalność oraz finanse zostały powierzone w dobre ręce.

Zakres świadczonych przez nas usług to:

prowadzenie ksiąg rachunkowych,
prowadzenie rejestrów podatków od towarów oraz usług,
prowadzenie ewidencji majątku trwałego,
sporządzanie sprawozdań finansowych,
przechowywanie oraz porządkowanie faktur,
rozliczenia z urzędem skarbowym,
rozliczenia z ZUS,
wypełnianie deklaracji podatkowych,
obliczanie składek,
przygotowanie analiz finansowych,
procedury celne,
wiele innych.

Prowadzimy także sprawy pomocnicze co wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych. Jest to pomoc w zakładaniu wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej, spółek prawa handlowego, uzyskiwaniu finansowania bankowego a także realizacja audytów.

Nasza oferta kierowana jest w szczególności do podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą we wszystkich dopuszczalnych prawem formach, rozliczających się z podatku dochodowego według wybranych przez siebie, odpowiednich (optymalnych) do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej form opodatkowania.

Prowadzona przez nas dokumentacja płacowa oraz kadrowa opiera się na prawie podatkowym, prawie pracy oraz wielu innych przepisach.

Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat co pomogło nam zdobyć cenne doświadczenie oraz umiejętności. Dzięki rzetelnej pracy wykwalifikowanych pracowników nasi klienci osiągają zamierzone cele.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 85 664 39 62

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Księgujemy od 1992 roku, dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz profesjonalną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowana przez nas rachunkowość to profesjonalna usługa kierowana do podmiotów gospodarczych, fundacji i stowarzyszeń.

Tym co wyróżnia dobrego księgowego jest z całą pewnością jego wiedza - dlatego sukcesywnie w nią inwestujemy. Posiadamy stały dostęp do profesjonalnych portali podatkowych i serwisów informacyjnych.

Prowadzimy także sprawy pomocnicze, co wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych. Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej, zakładaniu spółek prawa handlowego, wyborze optymalnej formy opodatkowania, uzyskiwaniu różnego rodzaju kredytów bankowych.