wieloletnie doświadczenie

profesjonalne wsparcie

nowoczesne rozwiązania

rzetelne doradztwo


O firmie

Jesteśmy grupą sprawdzonych profesjonalistów zawsze gotowych do pomocy. Pracujemy od 1992 roku, dysponujemy więc bogatym, wieloletnim doświadczeniem a także bazą zadowolonych klientów.

Nasza oferta jest bardzo szeroka ponieważ obsługujemy podmioty o różnej formie prawnej czy profilu działalności. Między innymi są to osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki prawa handlowego.

Jesteśmy Firmą nowoczesną i dlatego dopasowujemy się do wymagań Klientów. Nieustannie zmieniamy się także po to, aby nadążać za nowymi przepisami oraz prawami rynku.

Nasze biuro rachunkowe znajdujące się w Białymstoku prowadzone jest przez profesjonalnych księgowych. Dbamy aby nasz zespół stale doskonalił i aktualizował swoją wiedzę poprzez udział w odpowiednich szkoleniach, dzięki czemu możliwe jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 85 664 39 62

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Księgujemy od 1992 roku, dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz profesjonalną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowana przez nas rachunkowość to profesjonalna usługa kierowana do podmiotów gospodarczych, fundacji i stowarzyszeń.

Tym co wyróżnia dobrego księgowego jest z całą pewnością jego wiedza - dlatego sukcesywnie w nią inwestujemy. Posiadamy stały dostęp do profesjonalnych portali podatkowych i serwisów informacyjnych.

Prowadzimy także sprawy pomocnicze, co wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych. Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej, zakładaniu spółek prawa handlowego, wyborze optymalnej formy opodatkowania, uzyskiwaniu różnego rodzaju kredytów bankowych.