Biuro powstało w 1992 roku. Przemawiają za nami lata pracy oraz doświadczenie. O naszej pracy świadczą zadowoleni klienci. Zadzwoń, sprawdź.

TEL: (85)6643962
FAX: (85)6535777
Rachunkowość

Rachunkowość – Białystok

Profesjonalizm i zaangażowanie

Rok 2017 przynosi kolejne zmiany w rachunkowości. Ustawy wprowadzają nowe ustępy, które regulują prawo. Ministerstwo Finansów zawsze przygotowuje odpowiednie projekty, które jeśli zostaną zaakceptowane, wchodzą w życie. Wówczas każda organizacja musi przejąć nowe rozporządzenia, również prowadzona przez nas rachunkowość w Białymstoku. Aby biuro rachunkowe mogło oferować swoim klientom najwyższą jakość usług, musi na bieżąco poznawać nowe regulacje prawne.

Rachunkowość

W związku z tym w prowadzonej przez nas rachunkowości, którą kierujemy do zainteresowanych z Białegostoku konieczne jest rozszerzenie zakresu informacji niefinansowych. Wprowadzony został wymóg ujawniania w sprawozdaniach z działalności informacji niefinansowych. Te obejmują zagadnienia społeczne, poszanowania praw człowieka, pracownicze, przeciwdziałania korupcji i łapownictwu oraz środowiska naturalnego. To, czego oczekiwać mogą od na nasi klienci, to z całą pewnością fachowa pomoc przy rozpoczynaniu oraz prowadzeniu działalności gospodarczej. Pracownicy naszego biura niosą pomoc w wyborze formy opodatkowania podatkiem dochodowym, sporządzają zgłoszenia rejestracyjne do urzędów skarbowych, zgłaszają także wszelkie zmiany dotyczące prowadzonej działalności do urzędu skarbowego oraz doradzają w sprawach podatkowych.

Rozliczanie paragonów

Rachunkowość w Białymstoku – nowe udogodnienia

Oferowana przez rachunkowość to profesjonalna usługa kierowana do podmiotów gospodarczych zlokalizowanych na terenie Białegostoku. Do naszych zadań zaliczyć można również obsługę podatników opłacających podatek dochodowy na zasadach ogólny, a w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, rejestrów podatków od towarów oraz usług, prowadzenie ewidencji majątku stałego, czy także sporządzanie sprawozdań finansowych i wiele innych.

Dostosowanie przepisów rachunkowości prowadzonej w Białymstoku

Przepisy wprowadzane do ustawy zostały specjalnie dostosowane do warunków panujących w naszym kraju. Dla naszych pracowników zajmujących się rachunkowością jest to bardzo korzystne, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na przytoczone uproszczenia. Białystok jest miejscem, w którym świadczymy nasze usługi rachunkowe. Dzięki ustosunkowaniu się do nowych założeń prawnych możliwe jest sprawniejsze działanie w naszym biurze rachunkowym. Wszystko to powoduje, że klienci są bardzo zadowoleni z tak fachowej oraz profesjonalnej obsługi. Nasze działania skierowane są do wszystkich, którzy chcą w prawidłowy sposób rozwijać własną firmę. Warto więc powierzyć nam prowadzenie księgowości.

Podliczanie bilansu rachunków

Rachunkowość w Białymstoku – opis obejmujących jednostek

Prowadzona przez nas dokumentacja płacowa oraz kadrowa opiera się na prawie podatkowym, prawie pracy oraz wielu przepisach. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat, co pomogło nam zdobyć cenne doświadczenie oraz umiejętności. Dzięki rzetelnej pracy naszych wykwalifikowanych pracowników nasi klienci osiągają zamierzone cele.

Copyright © 2010 by (esmal) www.alfa-tax.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja, wdrożenie skryptów: Kierznowski.pl